Hakkımızda

2007

interanaliz-yazılım

İnteranaliz Yazılım ünvanı ile 1 Mayıs 2007 tarihinde limited şirket olduk. Antalya'da web tasarım hizmeti veren şirketimizi kısa sürede kurumsal adımlar atmak üzere planladık.


2009

sarvon-web-yazılım

2009'da İlk marka tescilimizi tamamladık. Sarvon® markamızı tescil ederek kurumsal tanıtım amaçlı web tasarım hizmeti konusunda Türkiye genelinde bilinen, güvenilen bir isim olduk. Bu dönemde formülü bize ait olan merkezi içerik yönetim yazılımını ilk defa kapsamlı bir proje olarak ele aldığımız Akdeniz Üniversitesi web sitelerinde kullandık. Belediyeler, hastahaneler, organize sanayi şirketleri ve çeşitli sektörlerden yüzlerce kurumsal firmaya web siteleri üretmeye devam ettik.


2014

bulut-press-web-tasarımı-bayilik-yazılımı

2014 yılında web içerik yönetimi ve merkezi yazılım tecrübemizi bulut sunucu mimarisi ile birleştirdik ortaya çıkan platformu meslektaşlarımıza bayilik olarak açtık. Böylece ikinci markamız olan BulutPress® doğdu.

Mobil cihazların ve ilgili teknolojilerin tüm dünyada köklü bir değişim sürecini getirmiş olması, web tasarım hizmeti verenler için gittikçe hızına yetişilmesi, sürdürülmesi zor bir hizmete dönüştü. Dolayısıyla, merkezi yazılım sistemiyle web tasarımcılara açılan BulutPress® üretim yapmak isteyenler için harika bir çözüm oldu.


2020

paylaşımlı-mail-kutusu-yazılımı

2020 yılında Ticketsistem® markamızı tescil ederek kuruluşumuzdan bu yana sadece kendi şirketimiz için geliştirmiş olduğumuz bu paylaşımlı mail kutusu yazılımını, bizim gibi buna çok ihtiyaç duyan ama tanımlayamayan küçük ve orta ölçekli firmaların kullanımına açtık.

Bugüne kadar tescil ettiğimiz her yazılımın hikayesine baktığnızda, önce kendi ihtiyaçlarımızdan doğduğunu ve sadece kendimiz için geliştirdiğimizi farkedeceksiniz. Üstelik neredeyse 10 yılı aşkın süren bir kullanımın ve tecrübenin sonunda doğal olarak ürüne dönüşmekteler. Çünkü yıllar içinde temas ettiğimiz hemen her firmanın bizimle aynı sorunlarla karşılaştığını ancak profesyonel işlerinin "yazılım" olmaması nedeniyle bunu bizim gibi çözememiş olduklarını gözlemledik.

Ticketsistem® marka olarak 2020'de doğmadan önce 12 yıllık bir kullanım ve deneyim geçmişine sahip. Direkt ticari bir ürün hedeflenerek yazılmadı. Sadece, kendi işletmemiz için buna çok ihtiyacımız vardı.

Bu yüzden bu kadar kaliteli,

Bu yüzden kullanıma bu kadar hazır, konforlu ve ekonomik...